تبلیغات
بازگشت به سوی خدا - حلالیت ...

بازگشت به سوی خدا

گرچه دوری از خدا اما ، خدایت با تو نزدیک است ...

الهی به امید تو

یکشنبه 3 اردیبهشت 1391

حلالیت ...

نویسنده: بنده عاشق   

سلام به همه دوستان خوبم.ببخشید واقعا وقت ندارم همه محبتاتون رو پاسخ بدم و بهتون سر بزنم.وظیفم میدونم که جواب همه نظرات خوبتون رو از همینجا بدم.سپاس از این همه مهر شما.بنده رو حلال کنید.

نمیدونم چجوری بگم.به امید خدا  همین هفته 6 اردیبهشت  راهی مدینه النبی هستیم ، یعنی سالروز شهادت مادرم زهرا (س)
این سفر رو نمیدونم چطور وصف کنم.مهمونی ای که از ماه میهمانی خدا و بر سر سفره خودش شروع شد.اولین ماه رمضانی که توبه کردم و روزه گرفتم ، حوالی اذان از بین کسایی که طرح ضیافت اندیشه اومده بودن شروع به قرعه کشی شد.اذان گذشته بود و خیلی ها اونجا با زبون روزه در حال دعا.و من به فکر اینکه دعای روزه دار هنگام اذان مستجاب میشه.اسم ها یکی یکی میگذشت و به آخرای ظرفیت نزدیک میشد.خیلی ناراحت بودم.خدا خودش بهتر میدونه چیا تو دلم گذشت.به یاد داستانی افتادم که شخصی بود که از خوشحالی دیگران خوشحال و از ناراحتی دیگران ناراحت میشد و همنشین پیامبر تو بهشت معرفی شده بود ،به خودم مسلط شدم ،همه چیزو به خودش سپردم و آروم شدم .لحظه ای که شمارم رو خوندن رو نمیتونم وصف کنم.میگن مدینه هم همینطوره، چشم پر از اشک ، تبسم بر لب و قلب تنها و تنها پیش خدا.
خیلی هاتون با خوندن این متن دلتون پرکشیده اونجا ، اشک پاکتون جاری هست. این لحظه های قشنگ  رو از دست ندید سر سجاده مهر با خودش حرف بزنید.همه دوستان رو هم دعا کنید.
من هم ان شاء الله اونجا همتون رو دعا خواهم کرد.
خیلی عجیبه که قسمت شد تو ایام فاطمیه مهمون شهر غربت فاطمه باشم.چیزی جز یاد خدا برای لحظه لحظه زندگیتون آرزو ندارم.حلالم کنید.اگه دیگه آپ نکردم با دلی پر از امید به خدا پیش ستارالعیوب رفتم.حتما یکبار قبل از یه سفرتون وصیت نامه ای بنویسید.همون جاست که ...

                          *****
 التماس دعا خصوصا انتظار فرج در پیشگاه خداوند منان.در پناه او باشید.یا حق


free counters

پندهایی از مولا علی (ع)

شفقت با مردم ، احترام به والدین ، دلجویی از غریبان ، تفکر در امور ، اندازه در معاش ، تقدم بر سلام ، شکر بر نعمت ، ادب در کلام ، مصاحبت با نیکان ، عطا در مقام ، پرهیز از خشم ، پایداری در حوادث ، دوری از کبر ، ایثار بر مساکین ، توکل در امور ، ملایمت با جهال ، اصرار در اطاعت ، مخالفت با نفس ، راستی در گفتار ، نظافت در پوشش ، خدمت به خلق ، خوشرویی با عیال ، سرعت در خیر ، جوانمردی با مغلوب ، تأمل در جواب ، قصور در شهوت ، امداد بر مظلوم ، عیادت از مریض ، صبر در مصائب ، سعی در اخلاص ، اجتناب از غیبت ، دوری از بخل ، دادرسی در قضا ، عفو با قدرت ، تعطیل در انتقام ، اکرام بر میهمان ، نوازش بر ایتام ، استقامت در کار ، عطا در مقام

نویسندگان

نظرسنجی

  هدیه تو به خود ، خدا و امام زمانت چیست؟(قولیست بین تو به هر کدام از آنها که بخواهی){انتخاب چند گزینه نیز ممکن است}


 • ابر برچسبها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :


design : imjava